1% dla ZHP

Linki

Facebook

Reklama

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

slawek
19-09-2017 22:01
https://www.youtu.
..o1gJvulg9w
nie zgadzam się może w 100% ale to bardzo dobry komentarz do ostatnio popularnego filmu i polecam zobaczyć Smile

sikor
01-08-2016 16:52
rozkaz obozowy już jest Smile http://lesni.pl/i.
..php?did=67

koza
15-05-2016 15:19
Sprawności w nowym rozkazie są już przyznane Wink

koza
29-04-2016 17:39
A tutaj możecie po zalogowaniu się na stronę zobaczyæ kto ma składki popłacone: http://lesni.pl/v.
..page_id=10

koza
29-04-2016 16:29
Zgoda na przynależośæ do drużyny: http://lesni.pl/i.
..php?did=62

Szczypior
25-04-2016 01:21
Nie ma tu jakiegoś wolnego i chętnego ludzia (ludzi) na wypad w góry w weekend majowy? Chętnie bym zaliczył Babią (bo nie byłem) i co tam jeszcze moż na obejśæ w 2-3 dni a samemu mnie się

sikor
19-04-2016 06:23
Kontakt dla chłopaków z którymi grałem w kosza Smile Sławomir Nowiñski telefon : 669-586-497

slawek
14-03-2016 15:36
osobiście będę jechał z sosnowca i raczej się spó¼nię Sad ale będę tam na pewno

koza
10-03-2016 17:23
we can go Smile

slawek
09-03-2016 18:11

koza
04-03-2016 11:49
Endrju, masz już potrzebne info Smile?

Endrju
02-03-2016 19:52
Wiadomo już coś dokładniej o sobocie? O której, gdzie itd.

koza
23-02-2016 07:00
A dzisiaj pojawi się rozkaz ze sprawno?ciami i stopniami Wink

koza
22-02-2016 20:19
Dzięki wszystkim za przyjęcie!

koza
23-01-2016 14:20
Przypominam, że zgody na przynależnośæ są dostępne tutaj: http://lesni.pl/i.
..php?did=62

Archiwum shoutboksa

Zobacz temat

Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)
Awatar

terminy i ustalenia Drukuj temat

Started by slawek on 08-08-2011 01:00

There are 23 posts in this thread and it was viewed 65535 times
Who posted:
  • Kundzia 8
  • slawek 7
  • Szczypior 6
  • Lesio 2
slawek
Zbiórka przed 10 sierpnia-sugerowana data to 9.08 godz. 10:00 (najprawdopodobniej pod harcówką) -sprawa umundurowania musztry itp. Jeśli macie możliwość to wziąć kasę na brakujące cz. mundurów
Następne spotkania będą dodawane na bieżąco w tym temacie czyli:
pływanie
kajaki
rozgrywki (osobny temat)
Na razie tyle
Czuwaj!
Edytowane przez Szczypior dnia 08-08-2011 12:39

Szczypior
Grrrrrrrr. Ostatni raz poprawiam, potem będę bił linijką. Ja proponuję jednak po południu zrobić tą zbiórkę. Ok. 17 na przykład.

slawek
sorka pisałem to o 2 w nocy a apropo godz. to jest wcześniej gdyż kundzia jedzie po południu do katowic i pomyślałem że ją troszke wykorzystamy

Kundzia
Sławek to ja tu jestem od wykorzystywania ludzi, mnie się nie wykorzystuje Pfft

Zdecydowanie chcę zobaczyć Szczypiora bijącego Sławka linijką Grin
''My?l? wi?c jestem, powiedzia? i znikn??''

''Daj komu? ogie?, a b?dzie mu ciep?o przez jeden dzie?, ale wrzu? go do ognia, a b?dzie mu ciep?o do ko?ca ?ycia. ''

slawek
hmm... każdy ma jakiś fetysz... nie wnikam

Szczypior
Ja znowu muszę iść do biura... Już dzisiaj miałem wpaść, ale jakoś wyszło, że mnie nie ma, więc jutro na bank się tam pokazuję... Coś spróbuję wymyślić.

slawek
ok to może być o 17

Szczypior
Nie nie, plan masz git, najwyżej nie pójdę do pracy i tyle. Uprzedzam wszystkich, że ja ok. 16 w środę muszę być w Krakowie, więc na obchodach będę do ok. 13.

UWAGA, zbiórka jutro o 12!!

slawek
a sory źle zrozumiałem

Kundzia
Sławciu: sorry,a nie sory Pfft

''Daj komu? ogie?, a b?dzie mu ciep?o przez jeden dzie?, ale wrzu? go do ognia, a b?dzie mu ciep?o do ko?ca ?ycia. ''

Szczypior
Ja bym proponował zrobić jakieś ognisko, żeby przypomnieć sobie jak się śpiewa. Plus zrobiłbym sobie hubkę Grin Może by zrobić jakiś 2-dniowy biwaczek, wziąć kanadyjki, przepłynąć na zatokę...?

Kundzia
gdyby to był facebook kliknęłabym: lubię toGrin

Kundzia
a i ludzie trzeba by się było zgadać znowu na jakiś mecz w kosza. Jutro popołudniu powiedzmy 16 by wam pasowało??
?

Szczypior
Ja jutro spędzam w pracy. Ale jak się do 16 wyrobię, to możemy pograć Wink

slawek
Sorry że ostatnio to zaniedbałem bo miałem ustalić terminy i mam pytanie czy do niedzieli udało by się załatwić jakiegoś ratownika gdyż wtedy wg. probnoz warunki admosferczne pozwolą na pływanie na łysinie a jeśli chdzi o kosza to ja chba niemusze odp. xDSmile

Kundzia
ej brat mi ukradł telefon,a nie zdążyłam wszystkim napisać. Niech ktoś da znać Szczypowi i Sikorce gdzie i o której

Lesio
Qndzia i Wera (która nie ma aktualnie neta więc tylko Qn..) napiszcie z czym macie problem bo obiło mi się o uszy że coś chciałyście, jestem jutro do południa ale jeszcze się muszę spakować, a na leśnych się postaram odpowiedzieć ...

Kundzia
Lesiu już sobie poradziłyśmy Wink

Lesio
i to mi się podoba Smile

Kundzia
No dobra ludzie. Jak co po niektórzy wiedzą organizujemy z Weroniką wędrówkę. Nocleg w namiotach na działce Druha, termin prawdopodobnie 21-22 sierpnia. Generalnie zapraszam wszystkich ćwików/ samarytanki/ wędrowników. A drugiego dnia zapraszam całą resztę, gdyż idziemy pływać na £ysinę. Dalsze info wkrótce.
Zgłoszenia do mnie, podajcie dalej Smile

Przejdź do forum:

Ostatnio poruszane tematy

Temat Wyświetleń Odpowiedzi Ostatni post
AFRYKA - Ląd przyszłości...
Ogólne
10940 5 koza
25-02-2016 18:19
takie tam znaleziska
Ogólne
15759 9 sikor
10-09-2015 19:40
A teraz coś z zupełnie in...